Прага

Главный бухгалтер в Праге

от 45 000 крон, полная занятость, среднее-специальное образование, опыт работы от 2 лет
Тихонова Дарья Олеговна, директор
на Флагма с 22 декабря 2016
Тел: +420 775 18X XXX,  +420 775 18X XXX

Описание вакансии

Firma FAVEA - jedna z vedoucích projektových a inženýrských společností, která se specializuje na realizaci nových a rekonstrukci stávajících farmaceutických výrob, vypisuje výběrové řízení na obsazení pozici: hlavni ucetni

Pozadavky:

  • SŠ či VŠ dokončené vzdělání ekonomického směru,
  • Odpovídající teoretická znalost finančního, případně mzdového účetnictví, daňových a souvisejících zákonů,
  • Pro-zákaznické myšlení a příjemné vystupování,
  • Loajálnost ke společnosti a jejím klientům, skutečný zájem pracovat v nabízené odbornosti a zájem o vlastní profesní růst,
  • Samostatnost v rozhodování, individualita i schopnost týmové spolupráce,
  • Dostatečná praxe v oboru s aktivním zpracováváním účetnictví ve velké organizaci (2 – 3 roky)
  • Základní znalosti z oblasti financí podniku a účetnictví, personalistiky a mzdové agendy
  • Znalosti v plánování, tvorby a řízení rozpočtů
  • Používání různých účetních, ekonomických a mzdových SW, znalost SW Entry výhodou.

Rozsah odpovednosti

  • Kompletní zpracování ekonomické agendy společnosti dle platných předpisů
  • Řízení účetnictví, účetních uzávěrek a daňových přiznání, koordinace s úřady a bankami, pravidelný měsíční reporting
  • Reporting vývoje financí společnosti (nákladů a jejich predikce/Forecast),
  • Kompletní zpracování mzdové agendy společnosti v Praze dle platných předpisů.

Nabizime:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Kancelář v blízké dostupnosti metra Pražského Povstání
  • Velmi přátelský kolektiv
  • Propracovaný benefitní systém
  • Nástupní plat od 45 000 CZK

Jestliže Vás zaujala pracovní nabídka a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis v českém jazyce na emailovou adresu s uvedením názvu pozice «Hlavni ucetni».

Добавлено: 21 июля 2017, 20:34
Все вакансии компании: 1
Похожие вакансии
полная занятость, опыт работы от 2 лет, высшее образование
Smart Tax Services, s.r.o., Прага 29 мая
Бухгалтер  30 000-45 000 крон
Slt Europe, s.r.o., Прага 10 мая
Строитель  1 400-1 800 $
в Праге, полная занятость, опыт работы от 2 лет
Works SP Garant, ООО, Кривой Рог, UA 15:38
в Праге, полная занятость, без опыта работы
Гавриленко А.А., ФЛП, Запорожье, UA 14:17
Работа за границей  98 000 вакансий
Флагма* Сайты 52 страны